ÜRÜNLER
  • Genel
  • Bu Ürün Hakkında Bilgi Al

Genel

Enerji santralleri

Baca gazı tarafı birikmesi buhar jeneratörü ateş kullanılabilirlik ve verimlilik pulverize kömür kalıcı bozukluklara neden olabilir. Yakıt kalitesi, işletme ve Feuerungskonstruktion ısıtma yüzeyi temizleme cihazı arasındaki bir oranda optimum etkileşim ile kendi hakimiyeti, ekonomik sistemin çalışması için çok önemlidir. giderek temiz evaporatör ısıtma gelip su topu kullandı. Nedeniyle su jeti gereksiz yere sık sık temizlik ısıtma yüzeylerinde ısı yüküne kaçınılmalıdır. Diğer taraftan, büyük cüruf yapımında kirletici yerleştirmek için ve arıtma cihazları isteğe bağlı kontrolü için bir sistem gerektirir, önlenmelidir. Video teknolojisine dayalı optik sistemler nedeniyle alev, yakıt partikülleri ve kül yanma odasının atmosferi güçlü bulanıklık başarısız oldu.
 
Yanma odası ve Rüzgar kontrolü
IR FCC yanma odası duvarları kir bulmak için kullanılan gelişmiş bir sistem ve arıtma cihazları hedeflenen on-demand kullanımı için ilk perdesinde. 
 
    Yanma odasında görüntü 
 

Ölçüm prensibi


Kirlenmiş ısıtma yüzeylerin yüzey sıcaklığı, kirlenme tabakasının yalıtım etkisine temiz alanlar daha yüksektir. IR-termal görüntü üzerinde bulunan ve bunların kalınlığı niteliksel değerlendirme böylece kir kalınlıkta izolasyon ve yüzey sıcaklığı artar.


3.9 mikronluk bir dalga boyunda, fırın atmosferi radyasyonun dalga boyu bulanıklık oluşturucu parçacıkların çapı ve emilim bantları (H2O, CO2 daha büyük olduğu için, görünür spektrumda önemli ölçüde daha yüksek olan bir saydamlık sahiptir, CO) mevcut.


Yanma odası duvarlarının 3.9 mikron IR fırın kamera PYROINC termal görüntüleri filtrelenmiş dar ilave edilir. Kirlenme açıkça artan yüzey sıcaklığı alanlar olarak tanımlanır. yüzey sıcaklığının yüksekliğinden kirlenme kalınlığı yüksek yakın olabilir."Yüzey sıcaklığı arttı" basit tanıma özelliği nedeniyle kül ve is parçacıkları tarafından ocaklar atmosferin karaltı azalmış görüntü kalitesi ile de kir lokalizasyonu sağlar.
 
 Renklere göre analiz

Gerçekleşme
IR-fırın kamera PYROINC su soğutmalı ve hava tasfiye ocaklar optiği (isteğe bağlı olarak diğer mevcut 60 ° -Schrägausblick, Yüz alanında ° 74 ° x37) ile donatılmıştır. ekseni taraf tutmaya Eğik görünümü ve geniş alan sağlayan bu kamera bölümleri çevirerek yaklaşık kare yanma odası düzeni de yanma odasının duvarları. Tüm yakıcının izlenmesi iki kamera kullanımını gerektirir. Büyük yanma odaları bağlı yanma odası atmosferi, birden fazla kamera modları kullanımı, şeffaflık tarafından istenebilir içinde.
Kameraların yükleme kesin bir açılı kamera dönüş sağlayan otomatik bir döner cihaz ile bağlantılı olarak otomatik olarak yer değiştirmesi ve Notrückzugsvorrichtung gerçekleştirilir.
Görüntü edinimi, görüntü veri işleme ve ısıtma yüzeyini kontrol etmek için arayüz kontrol odasında bir PC'de gerçekleştirilebilir. resim veri işlemine, ilk olarak, sekans analizi ile yanma odasının atmosferi daha büyük bir şeffaflık. kirlenme kalınlığının özel yeri ve değerlendirme fırın atmosferi kalan radyasyon etkisi ortadan kaldırılmasını gerektirir.
Böylece işlenmiş görüntüler geometrik eşitledi ve kazan yönetimi projeleri (Şekil 4) doğru koordinatları vardır. Kirlilik görüntünün koordinatları doğru temsil arıtma cihazlarının kontrolü için temelini oluşturur.

Teknik Özellikler

Kullanım Alanları

Data Sheet

Bu Ürün Hakkında Bilgi Al

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz.
Güvenlik Kodunu Giriniz